Правила користування сайтом

Шановний користувачу!

Уважно прочитайте ці Правила перед початком користування сайтом. Якщо ви не погоджуєтеся з положеннями Правил, будь ласка, не використовуйте цей сайт.

Визначення і терміни

1. Сайт – веб-сайт, що має адресу в мережі Інтернет http://www.terneo.ua/, і належить Власнику – ТОВ «ДС Електронікс», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 1-3. ТОВ «ДС Електронікс» є одночасно також Адміністратором цього Сайту.
2. Користувач – фізична особа, резидент України, що досягнула 18-річного віку, є повністю дієздатною та користується Сайтом (проглянула хоча би одну сторінку Сайту) чи його окремими інструментами (реєстрацією, здійсненням замовлень тощо). Користувач погоджується з цими Правилами та зобов’язується виконувати зазначені в них вимоги.
3. Товар – вироби, пристрої, а також послуги, інформація про які знаходиться на Сайті.
4. Пропозиція – інформація, що зазначена на Сайті, і в якій йдеться про особливості та характеристики Товару, його ціну (у тому числі акційну), умови доставки, а також інші умови придбання такого Товару.

Сторони, між якими діють ці правила: Адміністратор, Користувач.

Використання інформації та матеріалів Сайту

Уся інформація, яка публікується на Сайті Адміністрацією належить Власнику Сайту та захищена згідно з чинним законодавством. Адміністрація дозволяє завантаження усіх матеріалів Сайту та використання їх у некомерційних цілях за умови збереження всієї інформації про авторське право та інші права власності на такі матеріали, а також поширювати та демонструвати їх у некомерційних цілях. Комерційне використання всіх матеріалів повинно здійснюватися з письмового дозволу Адміністрації.

Користувачеві забороняється використовувати специфічне програмне забезпечення для автоматичного збору інформації, а також взаємодії із сервісами Сайту чи впливу на його працездатність.

Усі назви торгових марок, які використовуються на сайті, зареєстровані відповідно до чинного законодавства. Інформація про реєстрацію торгових марок на Сайті не позначається знаками «™» та «®».

Відмова від відповідальності

Адміністрація ні в якому разі не несе відповідальності за збитки, одержані Користувачем чи третіми особами (у тому числі, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, доходів, інформації, даних або від переривання ділової активності, а також моральними збитками), що виникли у зв’язку з використанням, неможливістю використання або наслідків (результатів) використання Сайту.

Інформація на сайті подається Користувачеві за принципом «як є», без жодних гарантій. Адміністрація не несе відповідальності за повноту розміщення інформації про Товари та Пропозиції. Уся інформація на Сайті є динамічно змінюваною. Адміністрація має право в односторонньому порядку змінювати вміст Сайту. Правила користування Сайтом, а також Угода про конфіденційність можуть бути змінені без попередження користувача, а такі зміни будуть відображені у нових версіях Правил користування Сайтом та Угоди про конфіденційність.